Filozofia Happy-Donation.

Wielu ludzi na całym świecie nie wie już, jak finansowo wiązać koniec z końcem. Dlatego mała grupa wizjonerów stworzyła Happy-Donation, aby tym osobom pomóc. Happy-Donation to projekt humanitarny, który pomaga wszystkim ludziom, niezależnie od ich pochodzenia, w osiągnięciu lepszego standardu życia. Happy-Donation nie może nic zrobić przeciwko wojnie, chorobom lub katastrofom ekologicznym, ale każdy powinien mieć ciepły posiłek i czystą wodę do picia raz dziennie.

Happy-Donation został opracowany, aby zapewnić każdemu możliwość zdobycia większej ilości pieniędzy. Człowiek jest zawsze w centrum uwagi. Ludzie pomagają ludziom!

Happy-Donation jest skonstruowany w taki sposób, że start jest możliwy dla każdego, kto ma tylko 20 USD. To ograniczenie chroni wszystkich przed możliwością przystąpienia do Happy-Donation z dużymi pieniędzmi.

Dzięki projektowi humanitarnemu mamy również darczyńców, którzy chętnie pokrywają koszty osób ubogich i dzięki temu każdy może uczestniczyć w Happy-Donation. Happy-Donation bardzo różni się od wszystkich znanych systemów i jest bardzo efektywny. Wszystkie fundusze są monitorowane na zasadzie powierniczej, a zautomatyzowany system wspiera rozwój niezbędny do osiągnięcia sukcesu.

Jest to okazja szczególnego rodzaju - niezwykły program.

Każdy, kto przyjmie zaproszenie do wzięcia udziału w programie Happy-Donation, szybko odkryje zalety oferty Happy-Donation. Przejrzystość, wiara, zaufanie to kamienie węgielne społeczeństwa, a także ważna część Happy-Donation.

Razem dla dobra innych!

Serdecznie witamy wśród ludzi, którzy tworzą społeczność Happy-Donation!

 

I tak to funkcjonuje:

1. Wypełniasz formularz meldunkowy.

2. Otrzymujesz e-mail z potwierdzeniem. Proszę dokonać potwierdzenia.

3. Teraz znajdujesz się w bazie danych.

4. System korzystając z bazy danych dokona rejestracji w Happy-Donation.
    To może potrwać i zależy wyłącznie od tego, jak wiele osób zameldowało się przed Tobą.

5.Od momentu rejestracji w Happy-Donation posiadasz aktywne konto.

6. Opłata w wys. 20$ zostaje za Ciebie zapłacona.

7. Po rejestracji otrzymasz dalsze informacje o wpłatach które otrzymasz!

Cieszymy się z Tobą!